• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Przyleciał na chwilę na Dzień Matki. Spędzi 3 lata w więzieniu

Ewa Palińska
2 czerwca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (69)
Wpadł do mamy na chwilę, dzięki sopockim kryminalnym posiedzi prawie 3 lata. Nie taki miał być finał tej wycieczki. Wpadł do mamy na chwilę, dzięki sopockim kryminalnym posiedzi prawie 3 lata. Nie taki miał być finał tej wycieczki.

Przyjechał z zagranicy na krótką wizytę, aby zrobić niespodziankę rodzicielce z okazji Dnia Matki. Okazało się jednak, że jest poszukiwany i Dzień Dziecka spędził w policyjnej celi. Zakładany krótki pobyt w Trójmieście wydłużył mu się do prawie 3 lat.Zostałe(a)ś kiedyś aresztowany(a) przez policję?

Szukali jednego, znaleźli innegoSopoccy kryminalni postanowili sprawdzić posesję na terenie ogródków działkowych w Gdańsku, gdzie mógł ukrywać się poszukiwany przez nich mężczyzna.

Tego, którego szukali, nie znaleźli, za to na miejscu spotkali innego poszukiwanego.Przyjechał na Dzień Matki, w Dzień Dziecka trafił do celiGdańszczanin oświadczył im, że przyjechał do Polski tydzień wcześniej, chcąc zrobić niespodziankę swojej mamie z okazji Dnia Matki i wkrótce wyjeżdża.

Gdy kryminalni sprawdzili go w policyjnych bazach, okazało się, że jednak zostanie tu dłużej. Od lutego 2023 r. poszukiwali go bowiem gdańscy funkcjonariusze, a zgodnie z zarządzeniem sądu ma on do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwo znęcania się nad inną osobą.Wpadł do Sopotu na chwilę, zostanie na blisko 3 lataZatrzymany 42-latek został doprowadzony do sopockiej komendy i osadzony w policyjnej celi. Jeszcze w piątek funkcjonariusze z Wydziału Konwojowo-Ochronnego przewiozą go do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę blisko 3 lat pozbawienia wolności.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (69)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Czerwcowe spacery historyczne - stocznia

20 zł
spacer

D-DAY. Okręty Polskiej Marynarki Wojennej w operacji desantowej w Normandii

wystawa

Sprawdź się

Sprawdź się

Jakie kino było pierwszym wielosalowym kinem nie tylko w Gdyni ale w całym Trójmieście?

 

Najczęściej czytane